KONZULTACE / PODPORA

Profesionální poradenství se zázemím specializovaných odborníků

V oblasti služeb společnost EXPINIT provádí dodávku kompletních projektů či individuálních konzultací. Jako partner společnosti Microsoft se zaměřujeme zejména na produkty tohoto výrobce. Naše úroveň partnerství nám umožňuje při řešení náročných projektů, či technických konzultací využít odborného poradenství ze strany této společnosti a vždy tak dodat řešení, která odpovídají požadavkům našich zákazníků a jsou plně v souladu s doporučením našeho partnera.

Technologie a produkty společnosti Microsoft, které ovládáme

Jsme MS Silver Partner (Service Provider Licence Agreement a Cloud Solution Provider)

Jsme certifikovaným Citrix partnerem

Ztrácíte orientaci v nepřeberném množství produktů tohoto výrobce? Řešíte aktuálně technický problém, či se rozhodujete pro implementaci některého z řešení? Neváhejte nás kontaktovat a naši specialisté se s Vámi rádi spojí.

Technologie, na které se zaměřujeme:

Umíme i virtualizovat

Tým našich specialistů je schopen zajistit návrh, realizaci a odborné konzultace těchto hlavních virtualizačních platforem:

Profesionálně Vás podpoříme  – Helpdesk

Našim zákazníkům poskytujeme služby profesionálního IT Helpdesku. Na základě pevně stanovených SLA garantujeme zahájení řešení problému v definovaném čase od jeho nahlášení, sledování průběhu v servisní aplikaci až po vyřešení do času opět definovaného SLA smlouvou. Forma Helpdesku je realizována pomocí vzdáleného přístupu případně výjezdů do sídla zákazníka. A jak nám to jde, budete moci sledovat v pravidelných KPI reportech. Vyzkoušejte nás!

Povedeme Vás

Působení společnosti EXPINIT v oblasti outsourcingu není omezeno pouze na služby Helpdesku. Bohužel, v dnešní době se v mnoha společnostech IT profiluje pouze do role „hasičů požárů“ bez strategie a koncepce, jak závadám a důsledkům z tohoto plynoucím předcházet. Důvody mohou být různé – kapacitní, znalostní či pouze – „nestíhám“. EXPINIT přichází v tento okamžik se svým vlastním produktem Virtuální IT Manager. V rámci této služby u Vás budeme působit jako nezaujatý „mentor“, který bude vnášet do chodu IT jednoznačnou strategii, bude podávat návrhy na další rozvoj a opatření tak, aby služby IT plně podporovaly obchodní aktivity společnosti a posunuly oddělení do role rovnocenného partnera podílejícího se na generování zisku společnosti.

Je Vám tato situace z Vaší společnosti povědomá? Zkuste se na nás obrátit.

Síťujeme, routujeme, přepínáme

Oblast tak široká, že Vás nechceme nudit podrobnostmi, ale i zde jsou Vám naši profesionálové schopni nabídnout kvalitní konzultační služby, návrhy a realizace sítí včetně fyzického zapojení kabeláže naší partnerskou společností.

Zaměřujeme se zejména na:

S čím Vám můžeme dále pomoci:

Naším hlavním partnerem pro dodávku síťových technologií jsou společnosti DELL a MikroTik.

Fandíme Open Source

Svět IT by nebyl bez otevřeného software tím, čím je. U nás v EXPINIT vidíme jasné hranice pro použití komerčních řešení a Open Source software. Sami několik takových systémů pro naše zákazníky k plné spokojenosti provozujeme.

Naší klíčovou platformou, se kterou máme více než 20 leté zkušenosti, je systém FreeBSD. V tomto ohledu jsme tedy schopni zajistit konzultace i pro ostatní UNIX/Linux systémy a následující přidružené produkty, jako:

Abychom nezapomněli, umíme i Oracle

Díky zkušenostem získaným dlouholetou praxí s produkty využívajícími jako databázovou platformu Oracle, Vám naši odborníci mohou pomoci i s tímto databázovým systémem. Konzultace zajišťujeme jak pro platformu Windows, tak pro UNIX.

Verze, které známe:

A závěrem něco pro znalce – Infor FMS SunSystems

EXPINIT s.r.o. je jednou z mála společností poskytující na evropské i celosvětové úrovni technické konzultační služby pro produkty Infor FMS SynSystems. Naše více než patnáctileté zkušenosti s těmito produkty jsou zárukou kvalitních konzultačních služeb a znalosti problematiky ve všech fázích implementace Infor FMS SunSytems až po podporu v živém provozu a provádění údržbových prací v běžících systémech – patch Management. V průběhu této doby jsme provedli nespočet instalací, technických upgradů a konzultací pro zákazníky po celém světě – CEE, USA, Velká Británie, Rusko.

Zjistěte více

 

Zákazníci, kteří využívají naše řešení

-->